Rupert Grint: Jsem bohatší než Potter!

4. října 2009 v 18:52 |  zajímavosti
5:00 - Ve filmech o čarodějnickém učni Harrym Potterovi je Rupert Grint (21) ve stínu slavnějších kolegů Daniela Radcliffa (20, Harry) a Emmy Watson (19, Hermiona). Jenže pokud jde o investice do nemovitostí, vede si ze slavné trojice nejlépe. Nedávno koupil nové sídlo v anglickém Hertfordshiru za 151 milionů korun a celkově má nemovitosti za 257 milionů. A to bez domu a farmy, kterou koupil rodičům za 82 milionů korun. Hvězdný Daniel Radcliffe může s nemovitostmi za 200 milionů korun jen závidět a krásná Emma Watson, která už prorazila i jako modelka, je se 120 miliony hodně daleko za oběma...
Rupert Grint (Ron Weasley)
Cena nemovitostí: 257 milionů Kč
V září koupil za 151 milionů Kč sídlo z 18. století v Anglii. Má 5 hlavních pokojů, 6 ložnic a 2 bazény. Rupertovi patří i venkovské sídlo, kde žije s rodiči, bratrem a třemi sestrami. V říjnu 2006 za ně dal 82 milionů Kč. Absolvuje kursy kreslení, hraje golf, koupil si zmrzlinářský vůz, aby měl nějaké živobytí, kdyby jednou přišel o slávu i peníze. V červenci prodělal lehčí formu prasečí chřipky.
Emma Watson (Hermiona Granger)
Cena nemovitostí: 120 milionů Kč
V červenci si v Londýně koupila dům za 85 milionů Kč. Zatím si ho moc neužije - začala studovat angličtinu, zeměpis a historii umění na Brownově univerzitě v americkém Providence. Kvůli paparazziům do školy někdy létá vrtulníkem! Ráda zpívá a tancuje. Miluje umění a rybaření, tenis a pozemní hokej.
Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Cena nemovitostí: 200 milionů Kč
Dává přednost bytům. Jeden má ve Fulhamu v jihozápadním Londýně, druhý od loňského roku v New Yorku. Snaží se prorazit i na jevišti a chtěl by se stát slavným režisérem. Má rád punk a rokenrol, ze skupin například divoké Sex Pistols. Před dvěma lety vydal pod pseudonymem sbírku básní. Nejvíce peněz utratí za knihy, ale jinak žije dost skromně. Ze sportu má nejraději kriket. Navzdory slávě a zájmu žen se vyhýbá publicitě. Média již několikrát spekulovala o jeho možné homosexualitě, což fanynky přivádí k zoufalství. Daniel odmítá, že by byl gay.
ZDROJ:aha.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama